İmamoğlu'nun esprisi, Göksu'ya kahkaha attırdı

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun Esenler Belediyesi'ne ziyareti esnasında ayakkabısız parkla ilgili esprisi, Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu'ya kahkahalar attırdı.

09 Ekim 2019 Çarşamba 13:43

Geçtiğimiz haftalarda Üsküdar, Küçükçekmece, Esenyurt, Eyüpsultan Belediyelerini ziyaret eden İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun son durağı Esenler Belediyesi oldu.

Ayakkabısız girilen parkı tanıttı

Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu ve yöneticilerle bir araya gelen İmamoğlu, ziyaretine ilişkin bir video paylaştı. Kısa sürede çok sayıda yorum ve beğeni alan videoda Göksu, İmamoğlu'na ayakkabısız girilen parkı tanıttı. 

Göksu kahkaha attı

Bu esnada devreye giren İmamoğlu, Göksu'ya "Meclis toplantılarına gelmeden önce burada biraz yürü de elektriğini alsın" ifadelerini kullandı. İmamoğlu'nun bu sözleri Göksu dahil herkes tarafından kahkaha ile karşılandı.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 09 Ekim 2019 Çarşamba 13:43

YORUM YAZ

 • Burak GüzelBurak Güzel5 gün önce
  Doğru muhabbet ve konuşma tarzı bu, adama saldır saldır nolacak, eli yüzü düzgün bir belediye başkanımız var, bırakın çalışsın, hizmet etsin, başarılı olursa da daha iyi yerlere gelsin. Ben İmamoğlunu taktir ediyorum, burda yapılan tüm eleştirileri de haksız çıkarttığı için memnunum
 • BirsenyilmazBirsenyilmaz6 gün önce
  Esenlerin neresindeymis bu park merak ettim gormedimde
 • CemşitCemşit6 gün önce
  Neye gore sevimsiz dedim: Sulalesini belediyeye yerleştirmiş. Imamoglu'nu caliştirmama derdinde. Bir de cok sevimsiz gülüyo. Itici. Yetmez mi?
 • ŞenolŞenol6 gün önce
  Hayatınız kahkaha, tatil, oyun. Başka da bir şey bildiğinize şahit olan yok. Bu ne rezillik. Solcu kimliğimden utanma zamanımın geldiğini düşünmeye başladım artık. Bu kadarına pes. Biraz ağır oturaklı olun. Devlet adamlığı vasfınız hiç mi yok sizin.?!?!?!!? Yani çok açık konuşmak gerekirse eşitlik, hak, hukuk, özgürlük, ezilen, gariban edebiyatları kandırmacadan başka bir şey değil gibi. Çok çok daha açıkçası da FETÖ'nün insanları hizmet, himmet diye kandırdığı gibi biz de kendi partimiz CHP tarafındanAtatürk, laiklik, demokrasi, özgürlük, cumhuriyet gibi kavramlar ve ilkelerle kandırılıyoruz hissine kapılıyorum. Yeter artık,, halk artık solculuğun ne olduğunu bile bilmiyor artık, bilen de unutuyor. Atatürk’le zaten alakamız kalmadı. Peki biz neyiz o zaman?!? Solculuk ne? Nasıl bir şey? İnanın gidip CHP üyeliğime son vereceğim. Bazen kendi kendime irkiliyorum, hayretler yaşıyorum, Erdoğan’a hak vermeye başladım artık. Düşünün benim gibi yılların solcusu, hem de gizli solcu böyle feryat ediyor. Kimin ne hali varsa görsün. İnanın çok daha kızarsam ben de oyumu Erdoğan’a verir geçerim. İşte bu kadar. CHP arkadaşlar halk içinde başı dik gezemiyorlar. CHP demek;ABD demek, İsrail demek, PKK ve HDP demek oldu adeta. Bu nasıl solculuk? Bu nasıl Atatürkçülük. Solcu arkadaşlar kızmasınlar ama inanın Erdoğan bizden daha Atatürkçü.
 • Kendileri içip de gelmesin deKendileri içip de gelmesin de6 gün önce
  Din istismarcısı CHP!Allah razı olsun demesini yemezler,başörtüsü,camii düşmanı 
 • misafirmisafir6 gün önce
  İmamoğlunun hizmet adamı değil,gezi adamı olduğunun bir kanıtı daha mı?
 • misafirmisafir6 gün önce
  Cemşit!Sevimsiz olduğunu neye göre söylediniz?
 • dumanlıdumanlı6 gün önce
  Bu günlere böyle davranışlar yakışır. Dirliğimizin temeli birliğimiz bozulmasın.
 • Adil düzen Adil düzen 6 gün önce
  Bu manzalari bu diyalogları özlüyoruz siyasetin hep çirkin yüzünü değil hizmet hoşgörü ve terbiyesini görmek istiyoruz lütfen herkese açık çağrımdır biraz hoşgörülü bakalım farklilikkarimiza.
 • CemşitCemşit6 gün önce
  Goksu, nasil bu kadar sevimsiz olabiliyor, anlamak güç!
 • bekirbekir6 gün önce
  özlediğimiz, beklediğimiz görüntüler. Hep birlikte büyük Türkiye... Yanıbaşımızda bölüp yönettikleri ülkeleri unutmayın. Hepimizin amacı vatanı savunmak kimseyi birbirine düşman göstermeyin.
 • ferdiferdi6 gün önce
  bu osü yüzünde istanbul secimleri kaybedildi trabzonlulara hakaret edip rumdan donme benzetmesiyle tüm trabzonlular akpartiye ikinci secimdde oy vermedibu tip insanlar yüzünden akparti halkla arasını actı
 • hi, hi, hi, ho, ho, ho, ha, ha, ha...hi, hi, hi, ho, ho, ho, ha, ha, ha...6 gün önce
  Espirisine.........ın nesini haber mi yaptınız yani şimdi; bu ne?

Günün Özeti

Günün Karikatürü

16 Ekim 2019