Afrin'de 9 şehit vermişlerdi... Yine gidiyorlar!

Zeytin Dalı Harekâtı kapsamında Afrin'de 9 şehit veren Bornova 2. Jandarma Komando Tugay Komutanlığının da Barış Pınarı Harekâtı için hazırlandığı öğrenildi.

10 Ekim 2019 Perşembe 02:44
Afrin'de 9 şehit vermişlerdi... Yine gidiyorlar!

Zeytin Dalı Harekâtı kapsamında Afrin'de 9 şehit veren Bornova 2. Jandarma Komando Tugay KomutanlığınınBarış Pınarı Harekâtı için hazırlandığı öğrenildi.

SuperHaber'in haberine göre Afrin’deki terör örgütü PYD/YPG unsurlarının temizlenmesi görevini icra ederken 9 şehit veren Bornova 2. Jandarma Komando Tugay Komutanlığı birliklerinin Barış Pınarı Harekatı için hazırlandığı öğrenildi.

Türkiye'nin dört bir yanında askeri hazırlıklar sürerken, meskun mahal operasyonlarında büyük başarı gösteren komandoların bir kısmının sınır hattına sevk edildiği öğrenildi. Türkiye’nin dört bir yanındaki komando tugaylarının hazırlıklarına hız verildi.

Tokat ve Şırnak'ta da hazırlıklar yoğunlaştı

Ayrıca Tokat’taki Jandarma Komando Taburu’nda ve Şırnak Çakırsöğüt’teki Jandarma Komando Tugay Komutanlığı’nda da hazırlıkların yoğunlaştığı kaydedildi.

 

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 10 Ekim 2019 Perşembe 02:44

YORUM YAZ

  • SEHER SEHER 5 gün önce
    RABBİM YOLLARINI AÇIK ETSİN DUALARIMIZ HEP ONLARLA ALLAHIM KAFİRLER KARŞISINDA İSLAM ORDUSUNU MUZAFFER EYLE.
  • MEŞEMEŞE5 gün önce
    EY RABBİM SANASIGINDIKSANAGÜVENDİK KAFİRLER KARŞISINDA BİZLERİMAHCUP ETMEMEHMETCİK LERİMİZEBİZLERE YARDIMEDENKENDİ VATANLARINI SAVUNANÖZGÜR SUREASKERLERİNEYARDIMEYLE RABBİM ENKISAZAMANDABİZLER ZAFERİNASİB EYLE,,RABBİM RABBİM MAHMETCİKLERİMİZİN ÖZGÜRSURİYE ASKERLERİNEEMEGİGECENHERKESİNİN YARDIMCISIOLRABBİM, RABBİM RABBİM.
  • ibrahimibrahim6 gün önce
    rabbim yollarını açık et.ordumuzu mızaffer eyleeee..

Günün Özeti

Günün Karikatürü

16 Ekim 2019